237 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник LNV прямокутник 2*MR16 (колір корпусу чорний) встраиваемый поворотний
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі з допомогою пружинних лапок.
По центру в два технологічних отвори вставляються лампи MR16 під цоколь G5.3 ( світлодіодні або галогенні за бажанням споживача).
Лампи в комплект не входять і подбирюется індивідуально в залежності від вимог до сили освітленості приміщення
Алюмінієвий з поворотними механизмоми корпус дозволяє ( з кутом нахилу до 30 градусів) регулювати напрямок світлового випромінювання кожної лампи.
Підключення кожної лампи проводиться до джерела живлення, який відповідає технічним характеристикам вставляється лампи (12V, 230V) , або на один, або кожна окремо.
| Споживана потужність галогенною лампи обмежується | 50 W. |
| Діаметр отвори вбудовуваного | 200*105 |
| Розміри виробу | 225*130*43 мм. |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші подібні вбудовані світильники: https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
До цього світильника підходять світлодіодні лампи:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К ( білий нейтральний)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
5. ZL8W MR-16 4000К (білий нейтральний)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (білий нейтральний)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000K (білий теплий)
Пройшовши по посиланню можна підібрати й інші лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Замовити Світильник Feron LNV прямокутник 2*MR16 (колір корпусу чорний) вбудований поворотний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Діаметр врізного отвору (мм) | 200*105 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стиль виконання | хай-тек,класика |
| Тип лампи | MR16 |
| Колір світіння | Теплий, нейтральний, холодний |