

83 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник Feron DL0375 MR16 (колір корпусу чорний) вбудований поворотний
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі за допомогою пружинних лапок.
У центрі в технологічний отвір вставляється лампа MR16 під цоколь G5.3 ( світлодіодна або галогенна за бажанням споживача).
Лампа до комплекту не входить і підбирається індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення
Алюмінієвий із поворотним механізмом корпус дає змогу (з кутом нахилу до 30 градусів) регулювати напрямок світлового випромінювання.
Під'єднання лампи здійснюється до джерела живлення , який відповідає технічним характеристикам лампи, що вставляється (12V, 230V)
| Споживана потужність галогенної лампи обмежується | 50 W. |
| Діаметр вбудованого отвору | 75-80 мм |
| Розміри виробу | 90*29 мм. |
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші такі вбудовані світильники: https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
К цьому світильнику підходять світлодіодні лампи:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К (білий нейтральний)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
5. ZL8W MR-16 4000К (білий нейтральний)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (білий нейтральний)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000 K (білий теплий)
Пройшовши за посиланням, можна підібрати й інші лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Замовити Світильник Feron DL0375 MR16 (колір корпусу чорний) вбудований поворотний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 70 мм |