



189 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Тип | настільна лампа |
| стан | новое |
| матеріал плафона | метал |
| матеріал каркаса | метал |
| колір | синій |
| вимикач | на корпусе |
| напруга | 220-240 В |
| виробник | Харьков |
| країна виробник | Харьков |
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші настільні лампи:
https:/svetotechnika.com.ua/g23397229-nastolnye-lampy
Замовити Настільна лампа з цоколем E27 синя радянського типу настільний світильник
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loga |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Червоний |
| Джерело живлення | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 145 мм |