



4 928 ₴
Показати оптові ціни
Модель WAVE SHADED являє собою сучасний світильник плафон якого стилізований у формі фактурних скляних пластин, він стильно поєднується в багатьох інтер'єрах різних стилів, виготовлений із металу.
Підходить для розміщення на потолке у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, не перевантажуючи інтер'єр зайвими деталями. Можна ефективно використовувати комбіновані композиції з різних моделей і кольорів.
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2255565032-bra-steklyannymi-plastinami.html
https:/svetotechnika.com.ua/ua/p1147689821-nastennoe-latunnoe-svetiodnoe.html
Завдяки конструкції світло є розсіяним, що дає змогу виділити певні зони в приміщенні або підсвічування певних предметів. Так само комбінація світильників із цієї серії дасть змогу створити основне освітлення в невеликій кімнаті, оформленій у стилі мінімалізму або хай-тек.
Світильник має плафон с цоколем E14 це означає лампочку можна поміняти самостійно. Висота світильника 35 см. Ширина 18 см.
Потужність світлового потоку та світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням Ви знайдете необхідні лампочки для цього світильника: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546646-svetodiodnye-lampy-e14
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Висота | 35 см |
| Ширина | 18 см |
| Колір корпусу | латунь |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | Е14 |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 15см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Розмір паковання | 61х20х22 см |
| Вага | 2 кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 18 мм |