




231 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стильні алюмінієві світильники ідеально підійдуть для обробки і освітлення як основне джерело освітлення в сучасних та стриманих інтер'єрах у стилі hi-tech, мінімалізм і техно. Лаконічний і універсальний дизайн дає змогу встановити такі світильники в житлових, торгових і адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях.
Конструкція кріплення лампи передбачає її поглиблене розташування, що відповідає останнім тенденціям у дизайні інтер'єрів, і дає змогу створити акцентоване освітлення. Такий спосіб розташування лампи створює максимально м'яке, приємне та комфортне для сприйняття світло, без ефекту засліплення.
Регулювання напрямку світла. Завдяки поворотному плафону можна регулювати напрямок світлового потоку.
Лампа до комплекту не входить і підбирається індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення.
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга живлення | 12В |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип світильника | вбудований |
| Патрон | G5.3 |
| Вбудований розмір | 80 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | чорний |
| Розміри вироби | 92х40мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші такі вбудовані світильники: https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
К цьому світильнику підходять світлодіодні лампи:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К (білий нейтральний)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
5. ZL8W MR-16 4000К (білий нейтральний)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (білий нейтральний)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000 K (білий теплий)
Пройшовши за посиланням, можна підібрати й інші лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Замовити: Вбудований поворотний світильник Feron DL8340 MR16 чорний

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | GX53, GX5.3 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип виробу | Трансформатор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 92 мм |