

137 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Особливістю світильника є незвичайний футуристичний дизайн.
Металева пластина з декоративними отворами, що утворюють абстрактний візерунок, покриває корпус світильника. Ця пластина в поєднанні зі світінням корпусу створює особливий світловий малюнок.
Відмітною особливістю світильників такого типу є підсвічування корпусу за допомогою світлодіодної стрічки периметром світильника. Завдяки такій особливості, світильник можна використовувати як основне освітлення, так і як легку декоративну підсвітку. Світильник обладнаний двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16 і світлодіодною підсвіткою периметром світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна під'єднувати окремо та використовувати як різні типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без увімкнення лампи. Рекомендується використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип світильника | вбудований |
| Патрон | G5.3 |
| Вбудований розмір | 56 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір корпусу | білий |
| Розміри вироби | 120х20мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
У центрі вставляється лампа MR16 під цоколь G5.3 (світлодіодна або галогенна за бажанням споживача). Світлодіодна стрічка живиться від драйвера, що йде в комплекті (лампа до комплекту не входить і підбирається індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення).
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші вбудовані світильники з підсвіткою: https://svetotechnika.com.ua/g56599623-tochechnye-svetilniki-led
До цього світильника підходять лампи:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К (білий нейтральний)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
5. ZL8W MR-16 4000К (білий нейтральний)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (білий нейтральний)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000 K (білий теплий)
Пройшовши за посиланням, можна підібрати й інші лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Замовити: Вбудований світильник Feron CD991 з LED-підсвіткою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Вбудовуваний розмір мм. | 56 |
| Гарантія роках | 1 |
| Комплектація | Без лампи |
| Потужність світлодіодів в W | 3 |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Білий |
| Колірна температура світлодіодів | 4000 До |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Діаметр врізного отвору | 56 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |