

74 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Вбудований світильник Feron DL11 золото — розкішний вибір для створення освітлення у вашому приміщенні. Золотистий колір надає цьому світильнику елегантного та вишуканого вигляду, роблячи його прикрасою будь-якого інтер'єру.
Використання цього світильника з ефективним, високоекономнимі, не гріються, світлодіодними лампами, робить цей світильник практично вічно.
Кріпильні лапки цієї системи захищені м'яким матеріалом, який надійно та щільно тримає світильник у стелі та не псує його. DL11 золото можна використовувати у всіх приміщеннях квартири, навіть у ванній і на балконі, і просто під навісом.
Є ще плюс, лампа змінюється легким віджиманням фіксувальної скоби без зняття світильника зі стелі.
Цей світильник зазвичай використовується з різною яскравістю й температурою світіння світлодіодних ламп MR16.
Приклади світлодіодних ламп можна подивитися, натиснувши на потужність світіння.
Лампочки бувають теплі - 4W, 6W, 7W
| Потужність | 50W |
| Напруга живлення | 12В |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип світильника | вбудований |
| Патрон | G5.3 |
| Вбудований розмір | 68 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір корпусу | золото |
| Розміри вироби | 88х88х29мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Ченемо ваші замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип виробу | Трансформатор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 г |
| Висота | 29 мм |
| Діаметр | 88 мм |
| Діаметр врізного отвору | 68 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вбудовуваний розмір | 68 мм |
| висота світильника | 29 мм |
| діаметр світильника | 88 мм |