



309 ₴
Показати оптові ціниЛаконічні світильники в алюмінієвому корпусі для оформлення сучасних та стриманих інтер'єрів у стилі hi-tech, мінімалізм і техно.
Встановлюються як основне або акцентне освітлення в житлових, торгових і адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях.
Світильники мають знімне фіксувальне кільце, перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони мають цілісну конструкцію без зайвих елементів і проміжків.
Знімне кільце забезпечує простий і зручний монтаж і демонтаж лампи.
Встановлюється в монтажні отвори підвісної стелі за допомогою пружинних лапок.
По центрах у технологічні отвори вставляються лампи MR16 під цоколь G5.3 (світлодіодна або галогенна за бажанням споживача).
Лампа до комплекту не входить і підбирається індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення
Алюмінієвий із поворотними механізмами корпус дає змогу регулювати напрямок світлового випромінювання.
Під'єднання ламп виробляється до джерела живлення , який відповідає технічним характеристикам лампи, що вставляється (12V, 230V)
| Споживана потужність галогенної лампи обмежується | 50 W. |
| Напруга живлення | 12В |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип світильника | вбудований |
| Патрон | G5.3 |
| Діаметр вбудованого отвору | 80х160мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | білий |
| Розміри вироби | 172х92х25мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші такі вбудовані світильники: https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
К цьому світильнику підходять світлодіодні лампи:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К (білий нейтральний)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
5. ZL8W MR-16 4000К (білий нейтральний)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (білий нейтральний)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000 K (білий теплий)
Пройшовши за посиланням, можна підібрати й інші лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Замовити: Вбудований поворотний світильник Feron DL6222 MR16 білий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | GX53, GX5.3 |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип виробу | Трансформатор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 92 мм |