
675 ₴
Показати оптові ціниСвітильник Videx AR071-G GU10 IP54 прямокутник колір корпнусу чорий
По центру в технологічний отвор вставляються лампи MR16 під цоколь G5.3 ( світлодіодні або галогенні за бажанням споживача).
Лампи в комплект не входять і підбираються індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення
Підключення кожної лампи проводиться до джерела живлення, який відповідає технічним характеристикам вставляється лампи ( 230V) , або всі на один вимикач, або кожна окремо.
| Споживана потужність галогенною лампи обмежується | 50 W. |
| Влагозахіст | IP54 |
| Розміри виробу | 80*112*154 мм. |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші подібні вбудовані світильники: https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
До цього світильника підходять світлодіодні лампи:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К ( білий нейтральний)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
5. ZL8W MR-16 4000К (білий нейтральний)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (білий нейтральний)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000K (білий теплий)
Пройшовши по посиланню можна підібрати й інші лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Замовить Світильник Videx AR071-G GU10 IP54 прямокутник колір корпнусу чорий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стиль виконання | хай-тек,класика |
| Тип лампи | MR16 |
| Колір світіння | Теплий, нейтральний, холодний |