





52 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Недорогий, але дуже популярний точковий світильник , який виготовлений з металу пофарбованого титанової фарбою високої якості.
! Він ненав'язливо виглядає на білому стелі, і в теж час, добре вписується в дизайнерське рішення, завдяки тому, що м'яко виділяється не тільки на білому фоні, але і на інших світлих тонах стелі.
! Використання цього світильника з ефективними, высокоэкономичными, не греющимися, світлодіодними лампами, робить цей світильник практично вічним.
! Кріпильні лапки цієї системи захищені м'яким матеріалом, який надійно і щільно тримає світильник на стелі і не псує його. DL10 титан можна використовувати у всіх приміщеннях квартири, навіть у ванній і на балконі,і просто під навісом.
! Є ще плюс, лампа змінюється легким отжатием фіксує скоби без зняття світильника до стелі.
Цей світильник зазвичай використовується з різною яскравістю і температурою світіння світлодіодних ламп MR16.
Приклади світлодіодних лам можна подивитися натиснувши на температуру світіння.
Лампочки бувають теплі - 4W, 6W, 7W
нейтральні - 4W, 6W, 7W, 8W
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Сірий, Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 г |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вбудовуваний розмір | 60 |
| висота світильника | 25 мм |
| діаметр світильника | 80 мм |