





182 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник Feron CD8060 MR16 з Led підсвічуванням вбудовується
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі з допомогою пружинних лапок.
Матове скло добре розсіює світло вихідний про т світлодіодної стрічки, розташованої по периметру корпусу.
По центру вставляється лампа MR16 під цоколь G5.3 ( світлодіодна або галогенна за бажанням споживача) Світлодіодна стрічка живиться від драйвера йде в комплекті (лампа в комплект не входить і підбирається індивідуально в залежності від вимог до сили освітленості приміщення). В залежності від побажань споживачів світлодіодну стрічку і лампу можна живити окремо на різні вимикачі.
! Можливість підключення через одинарний вимикач-дає гарне поєднання підсвічування і основного світіння Led лампи, що дозволяє створити розсіює декоративний або основне світло на стелі у Вашому приміщенні.
Вимикачі і розетки можна подивитися тут: https://svetotechnika.com.ua/g7242464-rozetki-vyklyuchateli-carmen
! Для подвійного вимикача можлива додаткова комплектація світильника радіо пультом. Це робить використання світильника більш зручним.
Аналогичные товары: https://svetotechnika.com.ua/g2153926-rozetki-tajmerom-dist
! Возможность подключения для двойного выключателя: отдельно включать подсветку, отдельно Led лампу или все вместе.
!Корпус изделия металлический хромированный,
!Матовый кристалл-рассеиватель светодиодной ленты стеклянный.
!Подключение лампы и драйвера стандартное к бытовой электросети напряжением до 270V.
!Потребляемая мощность светодиодной ленты с цветовой температурой 4000К , 3W.
!Потребляемая мощность галогенной лампы ограничивается 10 W.
!Потребляемая мощность светодиодной лампы не ограничивается.
!Диаметр встраиваемого отверстия 60 мм,
!Размеры изделия 90*20 мм.
Пройдя по ссылке можно посмотреть другие встраиваемые светильники с подсветкой: https://svetotechnika.com.ua/g56599623-tochechnye-svetilniki-led
К этому светильнику подходят лампы:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К ( белый нейтральный)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (белый теплый)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (белый нейтральный)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (белый теплый)
5. ZL8W MR-16 4000К (белый нейтральный)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (белый нейтральный)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000K (белый теплый)
Пройдя по ссылке можно подобрать и другие лампы: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Вбудовуваний розмір мм. | 60 |
| Гарантія роках | 1 |
| Комплектація | Без лампи |
| Потужність світлодіодів в W | 3 |
| Колір кристала | Матовий |
| Колір основи | Прозорий |
| Колірна температура світлодіодів | 4000 До |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 192 г |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |