



73 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник Feron GS-M369 (колір корпусу срібло) вбудований неповоротний
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі з допомогою пружинних лапок.
По центру у технологічний отвір вставляється лампа MR16 під цоколь G5.3 ( світлодіодна або галогенна за бажанням споживача) фіксується різьбовим кільцем.
Лампа в комплект не входить і підбирається індивідуально в залежності від вимог до сили освітленості приміщення
Алюмінієвий Корпус
Підключення лампи проводиться через ( йде в комплекті) керамічний патрон, до джерела живлення, який відповідає технічним характеристикам вставляється лампи (12V, 230V)
| Споживана потужність галогенною лампи обмежується | 50 W. |
| Діаметр отвори вбудовуваного | 54 |
| Розміри виробу | 80*25 мм. |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші подібні вбудовані світильники: https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
До цього світильника підходять світлодіодні лампи:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К ( білий нейтральний)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
5. ZL8W MR-16 4000К (білий нейтральний)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (білий нейтральний)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000K (белый теплый)
Пройдя по ссылке можно подобрать и другие лампы: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Заказать Светильник LNV (цвет корпуса серебро) встраиваемый неповоротный
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Діаметр врізного отвору | 54 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стиль виконання | хай-тек,класика |
| Тип лампи | MR16 |