








191 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Переваги:
! Світильник виконаний з прозорого,гранованого, відполірованого скло-пластику.
! Стопорне підставу світильника зроблено з металевого сплаву з титановим гальванічним напиленням. Стопорне кільце міцно тримає LED лампу. За стопорному основи світильника встановлений світлодіодний модуль з LED драйвером( на самоклейці). Кількість світлодіодів-15 шт. При бажанні його можна зняти або замінити на інший.
! Із зворотного боку світильника приклеєна підкладка, яка надає світильника скляний ефект. Для монтажу світильника підходить фреза 55-60-65 мм.
! Гарний візерунок на стелі ( особливо на натяжній глянці).
! Можливість підключення через одинарний вимикач-дає гарне поєднання підсвічування і основного світіння Led лампи, що дозволяє створити розсіює декоративний або основне світло на стелі у Вашому приміщенні.
Вимикачі і розетки можна подивитися тут: https://svetotechnika.com.ua/g7242464-rozetki-vyklyuchateli-carmen
! Для подвійного вимикача возможена додаткова комплектація світильника радіо пультом. Це робить використання світильника більш зручним.
Аналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g2153926-rozetki-tajmerom-dist
! Можливість підключення для подвійного вимикача: окремо включати підсвічування, окремо Led лампу або всі разом.
! У світильник встановлюють змінне світлодіодну лампу під патрон G 5.3 тип лампи-MR 16 різної потужності, від 4 Вт до 10 Вт, що дозволяє її міняти по закінченню терміну служби.
До цього світильника підходять світлодіодні лампи:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К ( білий нейтральний)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
5. ZL8W MR-16 4000К (білий нейтральний)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (белый нейтральный)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000K (белый теплый)
! Легкость и простота монтажа, надежные пружины и небольшой вес светильника, который изготовлен из акрилового стекла.
! Подходит для всех видов потолков: НАТЯЖНОЙ, ГИПС, ПЛАСТИК и пр...
! Этот светильник можно монтировать в гостиную, детскую, кухню, спальню и т.д.....
Аналогичные товары: https://svetotechnika.com.ua/g6260423-tochechnye-svetilniki
Общие характеристики
| Тип лампы | MR-16 |
| Количество светодиодов | 12LED |
| Основные характеристики | |
| Напряжение | 230V |
| Мощность | max 35W |
| Мощность светодиодов | 3W |
| Патрон | G5.3 |
| Цвет кристалла | Прозрачный |
| Цвет основы | Хром |
| Цветовая температура | 6500K |
| Розмір | 90х23 мм |
| Вбудовуваний розмір | 60 мм |
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 55 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |